İMAGE MAKİNE TEKNOLOJİLERİ İMALAT VE TİCARET A.Ş.

“Türkiye pazarında, partnerlerimizle daha güçlüyüz”

Amerikan – Eagle Systems ® ile, sıcak ve soğuk yaldız sistem modülleri satışı için Türkiye ve Ortadoğu pazarında birlikte çalışmaktayız.
www.thefoilexperts.com

Çin – Zhejiang Dayuan Machinery Co. Ltd. ile, 2017 sonunda yaptığımız partnerlik antlaşması neticesinde, kesim makinelerinde İmage Makine know-how’ıyla yeni bir soluk ve kalite gelmiştir.
www.dayuanmachinery.com

TSH – Technic Service Hückeswagen GMBH – Germany, Düz kesim makinelerine ait muhtelif yedek parça alım-satımında Almanya’lı partnerimizdir.
www.tsh-germany.de

PERIVO.Bv Netherland, Düz Kesim matbaa makinelerine ait yedek parça alım-satımında Hollandalı partnerimizdir.
www.perivo.com

BAO-DER Enterprise Corp.-Tayvan, Karton-Oluklu Lamine Karton ve IML(INVOLVE) kesim makineleri üreticisi olup yeni makine tasarımı, satışı ve teknik servisi için karşılıklı işbirliğine gidilmiştir.
BAODER ile kurulan işbirliği çerçevesinde 2008 yılında yürütülen ilk ortak tasarım-geliştirme projesi ile IML (INVOLVE) materyali için 1050 CS serisi hassas kesim makinesi geliştirilmiş, seri üretime geçilmiştir.
Baoder 1050 CS makinesinden Türkiye’ye, (2 adet İzmir-Yılmaz Ambalaj, 1 adet İzmir-İkon ambalaj ve 1 adet İstanbul-Dizayn Matbaacılık için) toplam 4 adet makine satışı yapılmıştır. IML Kesim Makineleri, kartona kıyasla çok daha ince ve esnek bir materyal olan IML’i kesintisiz aynı toleranslar içinde, yüksek kalite ve hızda işleyebilme özelliği ile öne çıkmaktadır.
www.baoder.com

American International Machinery Inc.- USA ile yapılan anlaşmaya istinaden, Türkiye’ye 2 adet makine satışının ardından teknik hizmet (bakım-onarım-revizyon) verilerek kullanıcıya teslim edilmiştir.
www.aim-inc.net

SHIN CHYI Enterprise Co. Ltd.-Tayvan, full-otomatik ebat kesim makineleri üreticisi ile birlikte ebat kesim makinesi satışı üzerine işbirliği yapılmış, İzmir-İkon ambalaj’a 1 adet full otomatik ebat kesim makinesi satılmıştır.
www.shinchin.com.tw

CARE GRAPHIC Machinery Ltd.UK-İngiltere, ikinci el makine alım-satım firması ile yapılan partnerlik anlaşmasıyla İngiltere’den Türkiye’ye yoğun makine satışı ve teknik hizmet vermeye başlanmış ve devam edilmektedir.
www.care-graphic.com

PP-LION, Almanya ve Avrupa’nın önde gelen 2. el makine satış devi olup makine satışı, teknik destek tabanlı her tür işbirliği yapılmaktadır. Partnerlik anlaşmasının ardından Avrupa ve Türkiye’de sayısız ikinci el makine alım-satımı ve teknik desteği yapılmış olup işbirliğimiz artarak devam etmektedir.
www.pplion.de